מחפשים מידע על בגרות באזרחות?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

בגרות באזרחות

ריכזנו עבורכם את כל המוסדות הרלוונטיים לתחום בגרות באזרחות.
אם ברצונכם לפנות ישירות למוסדות הלימוד, סמנו את אילו שברצונכם לקבל מהם מידע.
המידע שיתקבל יאפשר לכם לערוך השוואה בין המסלולים השונים.

מידע נוסף

בגרויות תמיד היו דבר לא נעים, ללמוד בתיכון עם המורים שאף אחד לא באמת אהב, ולשבת בשיעורים שכל מה שבאמת עובר לך בראש זה איך אתה משתזף על חוץ הים עם כוס בירה והבחורות הכי יפות מתחילות איתך על החוף... אתה בדיוק מסיים לדמיין את הסיטואציה המדהימה הזאת כשהשמש בשקיעה ואתה עובר לכוס בירה הבאה שלך ואז אתה שומע את הצרחות של המורה לאזרחות שמעירה אותך מהחלומות הטובים שלך ומחזירה אותך לכיתה, לבן גוריון ולכל הנושאים הכי לא מעניינים שיש. ועכשיו כמה שנים אחר כך כשאתה רוצה להתקבל לפקולטה לרפואה, רק עכשיו אתה מבין כמה משקל יש לתעודת בגרות שלך. אז בשביל זה אנחנו כאן, כדי לעזור לך ולהגיד לך שזה עוד לא מאוחר מידי ושאת החומר באזרחות ניתן להשלים גם עכשיו אז אין לך מה לדאוג כי אנחנו סידרנו לך הזדמנות שנייה לשפר את תעודת הבגרות שלך ולגשת בשנית לבגרות באזרחות.

אז מה בעצם כוללת הבגרות באזרחות? הבגרות באזרחות היא כמו כל הבגרויות והינה בגרות חובה במשרד החינוך על מנת שתוכל להשלים את תעודת הבגרות שלך ולרכוש זכאות לבגרות מלאה, עלייך להבחן בבחינת הבגרות שלך באזרחות בהיקף של יחידת לימוד אחת כאשר יש אפשרות להבחן בעוד יחידות לימוד במידת בצורך וזאת על מנת לשפר את תעודת הבגרות שלך ולהעלות את הממוצע הסופי. הנושאים הכלליים במיקוד לבגרות באזרחות הם בעיקר: מגילת העצמאות, מדינת ישראל כמדינה יהודית, דמוקרטיה כרעיון וכיצד זה בא לידי ביטוי במדינת ישראל, המשטר והאזרחות במדינת ישראל, הזכויות של אזרחי מדינת ישראל, חוקה וחוקי היסוד בישראל, הכנסת ותפקידיה במדינת ישראל, הבחירות, הרשויות בישראל- הרשות השופטת, הרשות המחוקקת והרשות המבצעת, ראש הממשלה ותפקידו וכדומה. אז אם הנושאים הללו מעניינים אותך וברצונך לשפר את תעודת הבגרות שלך גש ללמוד ולעשות עוד בגרות באזרחות!