מחפשים מידע על ציוני בגרות?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

ציוני בגרות

ריכזנו עבורכם את כל המוסדות הרלוונטיים לתחום ציוני בגרות.
אם ברצונכם לפנות ישירות למוסדות הלימוד, סמנו את אילו שברצונכם לקבל מהם מידע.
המידע שיתקבל יאפשר לכם לערוך השוואה בין המסלולים השונים.

מידע נוסף

מי מפחד מבגרויות? מי מאיתנו לא קם בבוקר ביום של הבגרות במתמטיקה/אנגלית/לשון/ספורט אחרי שהוא לא הצליח לישון כמו שצריך בלילה, אחרי סיוטים על הבגרות, השאלות הקשות, המורה שלא לימדה טוב את החומר, אולי אתה חושב שלא ישנת כמו שצריך? שלא עברת על כל החומר? אין ספק שלכל אחד מאיתנו זה קרה. חרדות בחינה הינם תופעה שגרתית אצל בני הנוער של ימינו וזאת בעיקר מכוון שכולם מודעים כיום למשקל העצום שיש לבגרויות על העתיד שלנו. ישנם כל מיני תרופות אשר מטרתם להוריד את הלחץ, רוב התרופות הינן הומיאופתיות אז למי שרוצה משהו מעט יותר חזק ומשפיע, ישנם גם כדורי הרגעה שבעזרת מרשם רופא, יעשו את העבודה. לציוני הבגרות שלנו חשיבות רבה להמשך החיים שלנו ואין טעם לעשות את הבגרות בלחץ מכוון שעל רובנו- ללחץ יש השפעה שלילית ולכן לחץ יכול לגרום לרבים אך ורק לציון נמוך יותר.

לאחר שנבחנו בכל המבחנים אשר מטרתם לזכות אותנו בתעודת בגרות מלאה, יש כמה דברים שעלינו לדעת לפני קבלת תעודת הבגרות המלאה. לחלק מהמקצועות בהם נבחנו מגיע בונוס נוסף, לרוב עד 25% בהתאם למספר היחידות בהם נבחנו. דבר זה יכול ליצור מצב בו הממוצע הסופי של כל תעודת הבגרות שלנו יעלה על 100 נקודות ואף יגיע עד 120 נקודות! ככל שהממוצע ציוני בגרות יותר גבוה כך תעודת הבגרות שלך נחשבת ליותר טובה. אין ספק שעל כל נקודה בציון הסופי צריך לעבוד קשה על מנת להרוויח אותה. על הלמידה להתבצע תוך הקשבה מלאה בשיעורים, אסור להחסיר שעור או לאחר אליו מכוון שאז תפספסו חלקים מהחומר הנלמד, אחר כך חובה לעשות על כל שיעורי הבית. תרגול והכנה נכונה של שיעורי הבית ישמרו על החומר טרי בראש ומוכן לשליפה בכל עת. למידה למבחנים בכיתה, למבחן מתכונת ולמבחן הבגרות תתבצע כשבוע או שבועיים לפני מועד הבחינה. אלל תעמיסו עליכם הרבה חומר בכל יום ולפני שמתחילים ללמוד סדרו את החומר על פי נושאים כך שהלמידה תהיה יותר קלילה ומהנה. זכרו! בגרויות הם דבר חשוב מאד, שיהיה בהצלחה!