מחפשים מידע על בגרות בצרפתית?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

בגרות בצרפתית

ריכזנו עבורכם את כל המוסדות הרלוונטיים לתחום בגרות בצרפתית.
אם ברצונכם לפנות ישירות למוסדות הלימוד, סמנו את אילו שברצונכם לקבל מהם מידע.
המידע שיתקבל יאפשר לכם לערוך השוואה בין המסלולים השונים.

מידע נוסף

בחינת הבגרות בצרפתית הינה בחינת רשות בלבד וצרפתית הינה אחת מהשפות הזרות שניתן להבחן בהן כבחינת בגרות. בין היתר ניתן להבחן ברוסית, בערבית וכדומה. בחינה זו היא איננה נחשבת קשה ובדרך כלל מי שנבחן בה הוא דובר השפה מהבית או בעל זיקה לשפה. ישנם אנשים בעלי מיומנויות למידה של שפות אחרות, שלמידת השפה הצרפתית תבוא להם בקלות ולכן כדאי להם לגשת לבגרות בצרפתית על מנת להעלות את ממוצע הבגרויות הסופי שלהם. ניתן להבחן בבחינת הבגרות בצרפתית בכמה רמות. ניתן להבחן אפילו ברמה של יחידת לימוד אחת, אשר לא נחשבת קלה בכלל מכוון שהיא כוללת ארבעה חלקים בנושאים שונים כגון: אנסין, קטע בו מובאות מודעות שונות ואחר כך יש שאלות על המודעות הללו, חלק אשר כולל תרגילי דקדוק ולשון, וחלק אחרון שהוא מעט שונה וכולל שאלות על תרבות צרפת. אין ספק שלבחינה זו צריך להתכונן טוב!

לחזקים יותר בשפה אשר מעוניינים להבחן ברמה מעט יותר גבוהה יש אפשרות להבחן ברמה של 3 יחידות לימוד, 4 יחידות לימוד, ו5 יחידות לימוד. הבחינות מעט שונות במתכונת בו הן מובאות. לימודי בגרות בהיקף של 3 יחידות לימוד כוללים את היחידה הראשונה ואחר כך עוד 2 יחידות אשר בהן החלק הראשון הוא אנסין ושאלות הבנה החלק השני הינו דקדוקי לשון והחלק השלישי הינו שכתובי לשון. בחינה של 4 יחידות לימוד מורכבת מהבחינה של 3 יחידות לימוד ועוד שאלון אחד בשלושה חלקים אשר כולל אנסין ולאחר מכן שאלות על הקטע, שאלה מורחבת כללית, ועוד דקדוקי לשון. החלק של 5 יחידות הלימוד כולל בתוכו את 4 יחידות הלימוד ועוד יחידה אחת אשר כוללת אנסין ואחר כך שאלות הבנה על הקטע ועוד שני קטעים ספרותיים אשר נלמדים על ידי מורים לבגרות במהלך שיעורי הצרפתית ומובאים מתוך רשימה של שישה טקסטים לנבחן.