מחפשים מידע על בגרות במתמטיקה?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

בגרות במתמטיקה

ריכזנו עבורכם את כל המוסדות הרלוונטיים לתחום בגרות במתמטיקה.
אם ברצונכם לפנות ישירות למוסדות הלימוד, סמנו את אילו שברצונכם לקבל מהם מידע.
המידע שיתקבל יאפשר לכם לערוך השוואה בין המסלולים השונים.

מידע נוסף

הבגרות במתמטיקה נחשבת לרבים כבגרות הכי קשה בבית הספר התיכון. רבים הם אלה שלא ניחנו בכישורים מתמטיים ולכן בגרות זו אשר הינה בגרות חובה נחשבת מעט קשה. מתמטיקה כמקצוע בדרך כלל מזוהה עם המורה הכי מעצבנת בבית הספר או הכי רעה, כזו שעושה דווקא והכל כדי להכשיל אותך ובשל חוסר האהדה למקצוע אין הרבה שעושים את הבגרות במתמטיקה ברמה של 5 יחידות לימוד אלא נשאירם בטווח של ה3-4 יחידות לימוד. אין ספק שכיום המצב שונה מעט, מתמטיקה הינו מקצוע אשר רבים מבצעים בו בחינת בגרות נוספת וזאת מכוון שהכלים אשר ניתנים בבתי ספר אקסטרניים הם טובים מאד והופכים את בחינת הבגרות לקלה עבור רובנו, אפילו ברמה של 5 יחידות. אין ספק שמתמטיקה זה מקצוע שמצריך תרגול רב, מה שלא רובנו רוצים לעשות בזמן התיכון ולכן אם ברצונך להשלים או לשפר את בגרות זו הינך יכול לפנות אל אחד מבתי הספר המעבירים בגרות אקסטרנית אשר מציעים את שירותיהם.

כמעט את כל מי שתשאלו תקבלו דעה שלילית על הלמידה לבגרות במתמטיקה ותלמידים רבים יגדירו את בגרות זו כ"סיוט". הבגרות מורכבת מנושאים שונים בניהם אלגברה וגיאומטריה וניתן לומר כי נושאים אלו משמשים מתמטיקאים ופיזיקאים רבים, דבר אשר לא מתאים לתלמידי התיכון אשר חושבים רק עם ים ומסיבות. אך אין ברירה כשמוסדות הלימוד העל-אקדמאים באשר הם דורשים תעודת בגרות מלאה כשמתמטיקה אחד מהקריטריונים לקבלה, ועדיף גם ברמת לימוד של 4-5 יחידות. מעטים המקצועות אשר יקבלו את תלמידיהם שלומדים מתמטיקה ברמה של 3 יחידות לימוד. אין ספר שמתמטיקה זו השקעה, אך השקעה שמשתלמת. למרות שאין זה משנה כים מכוון שניתן להשלים או לשפר את תעודת הבגרות, בזמן התיכון עדיף להשקיע במתמטיקה, והסיבה העיקרית היא אצל רובנו- זה כדי להפטר מזה כמה שיותר מהר. שיהיה בהצלחה!