מחפשים מידע על בגרות אקסטרנית?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

בגרות אקסטרנית

ריכזנו עבורכם את כל המוסדות הרלוונטיים לתחום בגרות אקסטרנית.
אם ברצונכם לפנות ישירות למוסדות הלימוד, סמנו את אילו שברצונכם לקבל מהם מידע.
המידע שיתקבל יאפשר לכם לערוך השוואה בין המסלולים השונים.

מידע נוסף

אח ימי התיכון הטובים. רק מעטים מאיתנו יזכרו את ימי התיכון כתקופה אינטנסיבית של לימודי מתמטיקה וישיבה מול המורה ציפי, רובנו זוכרים את התקופה כתקופה של אהבות חדשות, בילויים ויציאות, התבגרות ופצעי בגרות , ובגלל זה רובנו יושבים כעת בבתי ספר אקסטרניים להשלמת בגרויות. אך אל תתבאסו חבריי, האם ידעתם כי הציונים הטובים ביותר מושגים בבתי ספר אקסטרניים כאשר יש מורים מעולים, חומרי עזר רבים ושיעורים מעניינים? הבעיה היחידה שעולה בגרות אקסטרנית היא שאין בחינת מתכונת אשר נקראת גם בחינת "מגן" ואמורה בעצם "להגן" עלינו מפני הציון של הבגרות. לאחר בחינה בבחינת המתכונת ובבחינת הבגרות עושים ממוצע, והממוצע הוא הציון שמתקבל. במקרה שהיינו לחוצים בעת הבגרות ולא ממש התרכזנו, יש את בחינת המגן וציונה אמור לעזור לנו להעלות את ציון בחינת הבגרות במקרה של כשלון או ציון נמוך כזה או אחר.

בגרות כזו נקראת בגרות אקסטרנית. בגרות אקסטרנית היא בגרות ללא ציון מתכונת. ישנם תלמידים אשר מתחילת התיכון עוברים ללמוד בבית ספר אקסטרני, משלימים את כל הבגרויות בשנה או שנתיים ומסיימים בכך את תעודת הבגרות שלהם במתכונת אקסטרנית. וישנם אחרים אשר עושים חלק מהבגרויות בתור בגרות אינטרנית עם ציון המגן ואחר כך פונים אל בתי ספר אקסטרניים על מנת להשלים את תעודת הבגרות ולהפוך אותה למלאה, לפי קריטריונים מסוימים של משרד החינוך. תעודת הבגרות אינו עסק קל, אין ספק שכך ובשל סיבה זו מוסדות הלימוד האקסטרניים פתוחים לציבור הרחב ולכל מי שרוצה להשלים או לשפר את הבגרויות שלו. ביחד עם צוות מורים בעל ניסיון רב ומיומנות רבה, ספרי לימוד וספרי עזר אשר מותאמים לכל הרמות השונות, חברה תומכת וחדורת מוטיבציה, שיעורי בית ושעות ארוכות של למידה, אין אחד שלא יצליח!