מחפשים מידע על בגרות במחשבים?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

בגרות במחשבים

ריכזנו עבורכם את כל המוסדות הרלוונטיים לתחום בגרות במחשבים.
אם ברצונכם לפנות ישירות למוסדות הלימוד, סמנו את אילו שברצונכם לקבל מהם מידע.
המידע שיתקבל יאפשר לכם לערוך השוואה בין המסלולים השונים.

מידע נוסף

בשל התפתחות ענף ההיי-טק בישראל והעובדה שלכל חברה שמכבדת את עצמה ישנם מחשבים אשר דורשים מבעל העסק ידע והתמחות, מקצוע המחשבים הינו מקצוע מבוקש מאד בבחינת הבגרות ואף נלמד בהיקף שונה של יחידות לימוד בין בית ספר למשנהו. עולם ההיי-טק משפיע על הדור הצעיר וזאת ניתן לראות באחוז הניגשים לבחינת הבגרות במדעי המחשב. בחינה זו עדיין נשארת בגדר רשות בלבד אך אין ספק שתופסת מקום חשוב בין אלה שרוצים להבחן בה ולדעת את רזי הקופסא המרובעת. בחינה זו הינה בהיקף שונה של יחידות לימוד. ישנם בתי ספר אשר מציעים רמה של 5 יחידות לימוד וישנם בתי ספר אשר מציעים רמה של 11 יחידות לימוד. כל זאת משתנה כאמור בהתאם להכשרה ולמורים של אותו בית ספר. בחינה זו היא בחינה מרתקת ולמידת המקצוע מקנה לתלמיד כלים להתמודדות עם מחשבים בעתיד ואף פותחת בפניו את הדלת אל עולם המחשבים.

 בגרות 5 יח"ל במדעי המחשב מורכבת משלוש בחינות בגרות, כך: האחת, בהיקף של שתי יחידות לימוד, בנושא יסודות מדעי המחשב בסביבת JAVA , השנייה 1 יח"ל בנושא תכנות בסביבת האינטרנט והשלישית, 2 יחידות לימוד בנושא עיצוב תוכנה ותורת המחשב. בגרות זו הינה מעניינת ומרתקת מאד ואף מוצעת לסטודנטים אשר רוצים להיכנס לעולם המחשבים ומעוניינים לעשות את בחינת בגרות אקסטרנית ולהתחיל את דרכם בעולם המחשבים. אז אם גם אותך מעניין תחום המחשבים או אם גם לך יש שאיפות לגדול ולהתפתח בתחום ההיי-טק אשר פורץ גבולות מידי יום, הגעת למקום הנכון! כנראה שבחינת הבגרות במחשבים הינה החינה בשבילך. בחינה אשר תעזור לך באופן חד משמעי לשפר את הממוצע ציוני בגרות הסופי שלך ותקפיד לך את ממוצע הבגרויות במספר נקודות לא מבוטל. אם יש לך עוד שאלות בנושא או התלבטויות כאלה ואחרות צור עמנו קשר באתר.