מחפשים מידע על מלגות?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

מלגת אימפקט

מועמדים המעוניינים ללמוד לימודים אקדמאיים, זקוקים לעיתים לסיוע במימון לימודיהם. קיימות מלגות שונות אשר מוענקות מטעם גופים ומוסדות ומיועדות לסייע למימון לימודים עבור מועמדים אשר מצבם הכלכלי אינו מאפשר להם לממן לימודיהם. מלגת אימפקט הינה אחת מן המלגות הקיימות והיא מיועדת לחיילים משוחררים אשר שירתו כלוחמים או כתומכי לחימה ומצבם הכלכלי אינו מאפשר להם לממן לימודים. תוכנית המלגות אימפקט היא תוכנית שהוקמה ביוזמתם של ארגון ידידי צה"ל בארה"ב FIDF.


המעוניינים להגיש בקשה לקבלת מלגת אימפקט, צריכים לעמוד במספר קריטריונים. על מבקש המלגה להיות חייל משוחרר אשר שירת כלוחם או כתומך לחימה וסיים שירות צבאי תקין. כמו כן, על מגיש הבקשה להיות עד דרגת סגן או עד שנתיים בקבע. מבקש המלגה צריך להיות ממשפחה במצב סוציו אקונומי נמוך. על מבקש המלגה להתחיל את לימודיו האקדמיים בתוך ארבע שנים משנת שחרורו מצה"ל ולהתחיל לימודים לתואר ראשון בהיקף מלא במוסד לימודים מוכר או לימודי תעודה הנמשכים שנה לפחות ונלמדים במוסד לימודים מוכר. כמו כן על הסטודנט להתחיל את שנת הלימודים הראשונה בתואר או את שנת הלימודים השנייה כאשר התואר הנלמד הוא 4 שנים או יותר.


סטודנט אשר יקבל את מלגת אימפקט יוכל לקבל סיוע במימון לימודיו ובתמורה לכך יצטרך לבצע תרומה לקהילה במהלך כל תקופת הלימודים כמו ברוב מלגות לחיילים . בנוסף ישמור הסטודנט על קשר עם התורם המעניק את המימון למלגה שקיבל. מלגת אימפקט מעניקה לסטודנט 4000$ לשנת לימודים ויכולה לסייע לחיילים משוחררים המעוניינים ללמוד לימודים אקדמאיים אך אינם מסוגלים לממנם עקב מצבם הכלכלי. מועמדים העומדים בקריטריונים ומעוניינים להגיש בקשה לקבלת המלגה, חשוב שיקפידו על הגשת הבקשה בזמן ועל צירוף כל המסמכים הדרושים בעת הגשת הבקשה למלגה.