מחפשים מידע על מלגות?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

קרן אייסף

סטודנטים רבים מעוניינים בסיוע במימון לימודיהם. קיימות מלגות שונות המוצעות לסטודנטים על ידי גופים ומוסדות שונים והן מיועדות לסייע לסטודנטים במימון לימודיהם. המלגות השונות מוענקות לפי קריטריונים שונים כאשר קיימות מלגות המוענקות על הצטיינות בלימודים, מלגות על מעורבות חברתית, מלגות על מצב סוציו אקונומי קשה ומלגות אחרות. קיימות קרנות מסוימות המעניקות מלגות לסטודנטים. אחת המלגות המוצעות לסטודנטים היא מלגת אייסף שמעניקה קרן אייסף.

קרן אייסף מקיימת תוכנית מלגות המיועדת לסייע לסטודנטים בעלי קשיים כלכליים במימון לימודיהם. על מנת לקבל את מלגת אייסף, יש צורך להיות חבר בקרן. המלגה המוצעת על ידי הקרן מציעה מימון של חלק נרחב משכר הלימוד של הסטודנט. הקרן מציעה מילגות לסטודנטים לתואר ראשון וכן מלגות לתארים מתקדמים. קיימים מספר קריטריונים לקבלת מלגת אייסף. על הסטודנט להיות בוגר שירות צבאי או שירות לאומי. הלימודים אותם לומד הסטודנט צריכים להיות בהיקף לימודים אקדמאיים מלאים. כמו כן, מקבל המלגה צריך לבצע פעילות למען הקהילה בהיקף של ארבע שעות בכל שבוע.


קיימים קריטריונים נוספים לקבלת מלגת אייסף והם הישגים אקדמאים של הסטודנט, הרקע סוציו אקונומי שלו וכן מעורבותו בחברה ובקהילה. סטודנטים שיקבלו את מלגת אייסף, יזכו למימון חלקי של שכר הלימוד שלהם. הסטודנטים יצטרכו לבצע פעילות חברתית וכן להשתתף בתוכנית עיונית ובמפגשי הכשרה מעשית.


קרן אייסף מעניקה לסטודנטים העומדים בקריטריונים, סיוע נדיב תמורתו עליהם לעסוק בפעילות חברתית התנדבותית. סטודנטים המעוניינים להגיש מועמדותם למלגת אייסף, עליהם להגיש טפסים וכן לעבור סדנת מיון וראיון קבלה. קרן אייסף מיועדת לסייע למועמדים שהינם בעלי צורך בסיוע כלכלי על מנת שיוכלו לממן לימודים אקדמאיים והינם תורמים לקהילה ובעלי פוטנציאל מנהיגות חברתית. מקבלי מלגת אייסף יוכלו לקבל סיוע במימון לימודיהם.