מחפשים מידע על מלגות?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

מלגות סטודנטים

קיימות מגוון מלגות המיועדות לסטודנטים ויכולות לסייע להם במימון הלימודים. המלגות השונות מיועדות לאוכלוסיות סטודנטים שונות והן מוענקות על ידי מוסדות וגופים שונים. מלגות סטודנטים שונות מיועדות לסטודנטים אשר עונים על הקריטריונים אותם קבע הגוף שמעניק את המלגה.

 ניתן למצוא מגוון מלגות לסטודנטים, בהן מלגות אשר מיועדות לסייע לסטודנטים במצב כלכלי קשה. מוסדות הלימודים מעניקים פעמים רבות סיוע לסטודנטים הלומדים במוסד הלימודים ונמצאים במצב כלכלי קשה. כמו כן, קיימים גופים חיצוניים אשר מציעים מלגות לסטודנטים בקשיים כלכליים. סוג מלגות סטודנטים נוסף הן מלגות המוענקות לסטודנטים ממוצא מסוים. ניתן למצוא גם מלגות המוענקות לסטודנטים מטעם העיר, היישוב או המועצה האזורית בה מתגוררים. סוג מלגות לימודים נוסף הוא מלגות המיועדות לסטודנטים מצטיינים. מוסדות הלימודים השונים וכן גופים חיצוניים מציעים מלגות שונות המיועדות לסטודנטים בעלי הישגים גבוהים העומדים בקריטריונים שנקבעו על ידי מעניק המלגה. 

 קיימות מלגות לסטודנטים אשר הסטודנט המקבל אותן צריך להתנדב בתמורה למלגה וכן מלגות המוענקות לסטודנטים על מעורבות חברתית או תרומה לקהילה. מלגות סטודנטים נוספות מיועדות לסטודנטים הלומדים לתארים מתקדמים בתחומים מסוימים או לסטודנטים אשר מבצעים עבודת מחקר בנושא מסוים.

 מגוון מלגות הסטודנטים השונות מציעות לסטודנטים שונים אפשרות למצוא מלגה מתאימה אשר יעמדו בקריטריונים שלה. על מנת לאתר מלגות לסטודנטים ניתן לפנות אל מוסד הלימודים בו לומדים וכן לבצע חיפוש באינטרנט אחר המלגות השונות הקיימות. המעוניינים להגיש בקשה למלגה, חשוב כי ישימו לב לתאריך הסופי להגשת הבקשה ויוודאו כי מגישים את הבקשה בזמן. כמו כן, חשוב להקפיד ולצרף את כל המסמכים הדרושים יחד עם הבקשה. בנוסף, חשוב כי טפסי בקשת המלגה המוגשים יהיו מלאים וכי הפרטים הכתובים בהם יהיו נכונים וכתובים בכתב קריא וברור.