מחפשים מידע על לימודי הנדסאים?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

קדם הנדסאים

ריכזנו עבורכם את כל המוסדות הרלוונטיים לתחום קדם הנדסאים.
אם ברצונכם לפנות ישירות למוסדות הלימוד, סמנו את אילו שברצונכם לקבל מהם מידע.
המידע שיתקבל יאפשר לכם לערוך השוואה בין המסלולים השונים.

מידע נוסף

מסלול לימודי קדם הנדסאים נקרא גם מכינה טכנולוגית להנדסאים והוא מיועד למועמדים אשר מעוניינים ללמוד לימודי הנדסאי, אך הם אינם עומדים בתנאי הקבלה אשר נקבעו ללימודי הנדסאים. מטרת הלימודים במסלול קדם הנדסאים היא לתת לסטודנט את האפשרות להשלים את תנאי הקבלה הנדרשים לשם קבלה ללימודים לתואר הנדסאי.

המכינה הטכנולוגית להנדסאים הינה מכינה אשר מיועדת למועמדים אשר למדו 11 או 12 שנות לימוד בבית ספר תיכון מוכר. לימודי מכינה כוללים את מקצועות העברית, האנגלית, המתמטיקה ומיומנויות למידה. בנוסף אל רכישת ידע במקצועות אלה והשלמת תנאי הקבלה החסרים לשם קבלה ללימודי הנדסאים, הלימודים במכינה הטכנולוגית להנדסאים יוכלו גם להקנות למועמדים בסיס וידע במקצועות היסוד. כמו כן, הלימודים במכינה יוכלו להקנות למועמדים מיומנויות למידה וכלים אשר יוכלו לעזור להם בהמשך לימודיהם לתעודת הנדסאי. בתום הלימודים ייבחנו הסטודנטים בבחינות גמר ממלכתיות במקצועות העברית, האנגלית והמתמטיקה.

הלימודים במסלול קדם הנדסאים הנמצאים תחת פיקוח מה"ט ובאישורה, יקנו לסטודנטים שיסיימו בהצלחה את הלימודים תעודת גמר מטעם מה"ט. מה"ט הוא המכון הטכנולוגי להכשרה בטכנולוגיה ובמדע והוא הגוף הממונה על הכשרת הנדסאים. תעודת גמר מטעם מה"ט תקנה את האפשרות להשתלב במסלול לימודים לתואר הנדסאי בכל מגמות הלימוד הנלמדות לתואר הנדסאי ונמצאות בפיקוח מה"ט.

מכינות קדם הנדסאים מוצעות על ידי מוסדות לימודים שונים. מוסדות הלימודים השונים מציעים מסלולים שונים של מכינה טכנולוגית להנדסאים, כאשר לרוב מתקיימים הלימודים במשך שני סימסטרים. ניתן למצוא מסלולים ללימודי בוקר וכן מסלולים משולבים של לימודי ערב ולימודים בבוקר. ניתן למצוא מוסדות לימודים המציעים מכינות טכנולוגיות להנדסאים בכל רחבי הארץ המאפשרים לכל המעוניין ללמוד לקראת תואר הנדסאי, לנסות ולהשלים את תנאי הקבלה החסר לו על מנת שיוכל להתקבל ללימודי הנדסאים.

   
תחומים בקדם הנדסאים
הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
הנדסאי אדריכלות
לימודי ערב הנדסאי
בית ספר הנדסאים
תעודת הנדסאי
הנדסאי אלקטרוניקה
הנדסאי מכונות
רישום הנדסאים
תואר הנדסאי
הנדסאי
הנדסאי בניין
הנדסאי עיצוב
הנדסאי עיצוב תעשייתי
הנדסאי תקשורת חזותית
הנדסאי ביו טכנולוגיה
הנדסאי כימיה
הנדסאים להוראה
הנדסאים תעשיה וניהול
השתלמות הנדסאים
לימודי הנדסאים
הנדסאי מחשבים
הנדסאי תוכנה
הנדסאי חשמל
הנדסאי תעשייה
הנדסאי רכב
מכללות הנדסאים
מסלול הנדסאים
לימודי הנדסאים
בתי ספר להנדסאים
הנדסאי מיכשור ובקרה
הנדסאי מכרוניקה
השלמה מהנדסאי לתואר ראשון
הנדסאי תעשיה וניהול
לימודי הנדסאים
לימודי הנדסאי סביבה
הנדסאי אבטחת איכות
הנדסאי חקלאות
הנדסאי סאונד
חולם להיות הנדסאי
הנדסאי חשמל- אודות הדיפלומה ואפשרויות התעסוקה
הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
דיפלומת הנדסאי במכללת אורט- רוצה להיות הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים?
לימודי הנדסאים
הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
לימודי הנהלת חשבונות