מחפשים מידע על לימודי הנדסאים?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

כולנו מתבססים על חשמל לשם ביצוע כמעט כל פעולה, החל מפעולות יומיומיות וכלה בפעילות של חברות וארגונים. לכן, התקנת מערכות חשמליות ותחזוקה שלהן הינה נדרשת בכל חברה וארגון. לפיכך, הביקוש להנדסאי חשמל בשוק העבודה נותרת גבוהה מאוד עם השנים, גם במקביל לדעיכה בביקוש למקצועות אחרים.

מה לומדים במסגרת המסלול?

מסלול הנדסאי חשמל במכללת אורט מציע לימודים מקיפים הכוללים היכרות מעמיקה עם מערכות חשמליות שונות ורכיבים אלקטרוניים המצויים בשימוש בתעשייה בת זמננו. לאחר שהסטודנטים מכירים את המערכות הללו ואת אופן פעולתן, הם לומדים להתקין אותן ולפתור תקלות שעשויות להתעורר בהן. הלימודים מחולקים בין לימוד תיאורטי אודות המערכות, לבין התנסויות מעשיות במעבדות חשמל מתקדמות המצויות במכללה.

התעודה

התעודה הניתנת למסיימי המסלול הינה דיפלומה רשמית מטעם המכון הממשלתי להכשרה בתחומי הטכנולוגיה והמדע. בנוסף, ניתן גם רישיון רשמי המאפשר לבוגרים להירשם כחשמלאים מוסמכים. יש לציין כי הדיפלומה ניתנת רק לאחר מעבר בחינות פנימיות בהצלחה, וכן קבלת ציון עובר בפרויקט גמר.

אפשרויות התעסוקה

בפני בוגרי מסלול הנדסאי חשמל עומדות שלל אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות בחברות וארגונים מסוגים שונים, שכן כפי שנאמר לעיל- כמעט כל חברה, גדולה או קטנה, זקוקה לשירותיו של חשמלי מוסמך. בין החברות הללו ניתן למצוא חברות הייטק, גופים צבאיים, גופים ממשלתיים, מפעלים תעשיתיים ועוד. התקפידים המוצעים מגוונים, והן כוללים תפקידים של פיתוח, התקנה, הפעלה של מערכות חשמליות ושירות.

מסלולים נוספים ללימודי הנדסאי

מכללת אורט מציעה עוד שלל מסלול לימוד שונים לקבלת דיפלומת הנדסאי. ניתן להתרשם ממגוון המסלולים על ידי כניסה אל הנדסאי, לימודי הנדסאים – עמוד הבית. הנדסאי, לימודי הנדסאים – עמוד הבית יוכל לספק לכם את כל המידע הדרוש על המסלולים השונים במכללה, כך שניתן יהיה להחליט מהו המסלול המתאים לכם.

   
תחומים בהנדסאי חשמל- אודות הדיפלומה ואפשרויות התעסוקה
הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
הנדסאי אדריכלות
לימודי ערב הנדסאי
בית ספר הנדסאים
תעודת הנדסאי
הנדסאי אלקטרוניקה
הנדסאי מכונות
רישום הנדסאים
תואר הנדסאי
הנדסאי
הנדסאי בניין
הנדסאי עיצוב
הנדסאי עיצוב תעשייתי
הנדסאי תקשורת חזותית
הנדסאי ביו טכנולוגיה
הנדסאי כימיה
הנדסאים להוראה
הנדסאים תעשיה וניהול
השתלמות הנדסאים
לימודי הנדסאים
הנדסאי מחשבים
הנדסאי תוכנה
הנדסאי חשמל
הנדסאי תעשייה
הנדסאי רכב
מכללות הנדסאים
מסלול הנדסאים
קדם הנדסאים
לימודי הנדסאים
בתי ספר להנדסאים
הנדסאי מיכשור ובקרה
הנדסאי מכרוניקה
השלמה מהנדסאי לתואר ראשון
הנדסאי תעשיה וניהול
לימודי הנדסאים
לימודי הנדסאי סביבה
הנדסאי אבטחת איכות
הנדסאי חקלאות
הנדסאי סאונד
חולם להיות הנדסאי
הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
דיפלומת הנדסאי במכללת אורט- רוצה להיות הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים?
לימודי הנדסאים
הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
לימודי הנהלת חשבונות