מחפשים מידע על לימודי הנדסאים?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

רבים מהצעירים בישראל מחפשים את דרכם לאחר השחרור מן הצבא. ואכן, המסלול בישראל הוא די קבוע, מסלול בו לאחר התיכון הולכים לשרת בצה"ל ולאחר מכן מתחילים את החיים האמיתיים. לאחר הטיול או ללא טיול צריך להתחיל את הלימודים הגבוהים, ויש אין סוף אפשרויות מהן לימודים אקדמאיים ושאינם אקדמאיים. הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים הוא אחד האופציות מבין כל אלו שמוצעות, ובשנים האחרונות יותר ויותר צעירים בחרים בכיוון הזה, כיוון שיכול להביא להם הרבה ענין ולא עט פרנסה.

מה לומדים?

לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים הם תחום מרתק ומלא תוכן עשיר, והלומדים תחום זה מכסים לא מעט נושאים. במהלך הלימודים מקבלים כלים במקצועות שונים מהם שרטוט אדריכלי ממוחשב, תכנון אדריכלי, לומדים על המערכות של המבנה, בטיחות בעבודה, עיצוב, תורת הצבע ומה לא... כמובן שיש מבחנים במהלך הדרך ובסיום הלימודים, מבחנים שללא מעבר שלהם לא מקבלים את התעודה הנכספת. בעולם בו הבנייה מואצת ומחפשים כל הזמן פתרונות דיור, אך טבעי הוא הדבר להשתלב בתחום וכמה שיותר מוקדם יותר טוב.

איפה לומדים?

יש לא מעט מקומות בהם ניתן ללמוד את המקצוע, ורשת אורט היא אחד מהם. בבואכם לבחור מקום בו תלמדו לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים בדקו קודם כל מהו הסילבוס של הלימודים ונסו להשוות בין מקומות שונים ומה היקף הלימודים בהם, בנוסף נסו לברר מעט על סגל המרצים, מי הם ומה הניסיון שלהם בתחום. אך הכי חשוב הם ההמלצות – אם יש לכם חבר או בן משפחה שלמד את המקצוע באחד מהמקומות שמלמדים אותו, ההמלצה שלו תהיה שווה זהב כי אין כמו לשמוע ממקור ראשון על מקום מסויים בו כדאי ללמוד.

   
תחומים בהנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
הנדסאי אדריכלות
לימודי ערב הנדסאי
בית ספר הנדסאים
תעודת הנדסאי
הנדסאי אלקטרוניקה
הנדסאי מכונות
רישום הנדסאים
תואר הנדסאי
הנדסאי
הנדסאי בניין
הנדסאי עיצוב
הנדסאי עיצוב תעשייתי
הנדסאי תקשורת חזותית
הנדסאי ביו טכנולוגיה
הנדסאי כימיה
הנדסאים להוראה
הנדסאים תעשיה וניהול
השתלמות הנדסאים
לימודי הנדסאים
הנדסאי מחשבים
הנדסאי תוכנה
הנדסאי חשמל
הנדסאי תעשייה
הנדסאי רכב
מכללות הנדסאים
מסלול הנדסאים
קדם הנדסאים
לימודי הנדסאים
בתי ספר להנדסאים
הנדסאי מיכשור ובקרה
הנדסאי מכרוניקה
השלמה מהנדסאי לתואר ראשון
הנדסאי תעשיה וניהול
לימודי הנדסאים
לימודי הנדסאי סביבה
הנדסאי אבטחת איכות
הנדסאי חקלאות
הנדסאי סאונד
חולם להיות הנדסאי
הנדסאי חשמל- אודות הדיפלומה ואפשרויות התעסוקה
הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
דיפלומת הנדסאי במכללת אורט- רוצה להיות הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים?
לימודי הנדסאים
לימודי הנהלת חשבונות