מחפשים מידע על לימודי הנדסאים?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

הנדסאי כימיה

ריכזנו עבורכם את כל המוסדות הרלוונטיים לתחום הנדסאי כימיה.
אם ברצונכם לפנות ישירות למוסדות הלימוד, סמנו את אילו שברצונכם לקבל מהם מידע.
המידע שיתקבל יאפשר לכם לערוך השוואה בין המסלולים השונים.

מידע נוסף

לימודים לתעודת הנדסאי נלמדים במסגרת מגמות שונות. אחד ממסלולי הלימודים המוצעים הוא לימודי הנדסאי כימיה. הלימודים בתחום זה נלמדים במסגרת מגמות משנה-  טכנולוגיה של המזון, מעבדתית תעשייתית וכימיה תרופתית (פרמצבטית). ניתן ללמוד לימודי הנדסאים כימיה במוסדות הלימודים השונים המציעים מסלול לימודים בתחום זה. בדרך כלל נמשכים הלימודים כשנתיים.

לימודי הנדסאי כימיה במגמת משנה טכנולוגיה של המזון, מיועדים להכשיר את הסטודנטים כאנשי מקצוע מיומנים בתחום. הנדסאי כימיה בתחום זה מהווה חוליה אשר מקשרת בין המהנדס לבין העובדים השונים במפעל. הלימודים במגמת לימודים זו כוללים רכישת ידע בפיסיקה, ביוכימיה, טכנולוגיה של מזון, אנליזה של מזון ונושאים אחרים. הלימודים מיועדים להקנות לסטודנט ידע נרחב החשוב עבור הנדסאים כימיה העוסקים בטכנולוגיה של מזון.

לימודי הנדסאים כימיה במגמת משנה מעבדתית תעשייתית כוללים הקניית ידע תיאורטי וכן ידע מעשי. במהלך הלימודים הסטודנטים יוכלו להתנסות בעבודה במעבדות וילמדו להשתמש במכשור מתקדם בו יש צורך במפעלים השונים בתעשייה. הלימודים כוללים רכישת ידע בנושאים שונים כמו כימיה אורגנית, אנליזה מכשירית, טכנולוגיית החומרים הפלסטיים ונושאים נוספים. לאחר הלימודים יוכלו הנדסאים כימיה במגמת משנה זו להשתלב במסגרות שונות ולעסוק בתפקידים שונים, בהם תפקידי פיתוח ומחקר.

לימודי הנדסאי כימיה במגמת משנה כימיה תרופתית (פרמצבטית) מיועדים להקנות לסטודנטים ידע נרחב בתחומים שונים. במהלך הלימודים ירכשו הסטודנטים ידע על אנליזה של חומרים, כימיה אנליטית, כימיה מכשירית ומגוון נושאים נוספים. לאחר הלימודים יוכלו הבוגרים להשתלב בתעשייה הכימית וכן בתעשיית התרופות. ביכולתם של הבוגרים במגמת משנה זו כמו הנדסאי ביו טכנולוגיה למלא תפקידי מחקר ופיתוח וכן תפקידים אחרים.

המתעניינים בהנדסה כימית ומעוניינים ללמוד תחום זה לתעודת הנדסאי, יוכלו לבדוק אילו מוסדות לימודים מציעים לימודים בתחום זה ולבחור במסלול הלימודים ובמגמת המשנה המתאימים להם.

   
תחומים בהנדסאי כימיה
הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
הנדסאי אדריכלות
לימודי ערב הנדסאי
בית ספר הנדסאים
תעודת הנדסאי
הנדסאי אלקטרוניקה
הנדסאי מכונות
רישום הנדסאים
תואר הנדסאי
הנדסאי
הנדסאי בניין
הנדסאי עיצוב
הנדסאי עיצוב תעשייתי
הנדסאי תקשורת חזותית
הנדסאי ביו טכנולוגיה
הנדסאים להוראה
הנדסאים תעשיה וניהול
השתלמות הנדסאים
לימודי הנדסאים
הנדסאי מחשבים
הנדסאי תוכנה
הנדסאי חשמל
הנדסאי תעשייה
הנדסאי רכב
מכללות הנדסאים
מסלול הנדסאים
קדם הנדסאים
לימודי הנדסאים
בתי ספר להנדסאים
הנדסאי מיכשור ובקרה
הנדסאי מכרוניקה
השלמה מהנדסאי לתואר ראשון
הנדסאי תעשיה וניהול
לימודי הנדסאים
לימודי הנדסאי סביבה
הנדסאי אבטחת איכות
הנדסאי חקלאות
הנדסאי סאונד
חולם להיות הנדסאי
הנדסאי חשמל- אודות הדיפלומה ואפשרויות התעסוקה
הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
דיפלומת הנדסאי במכללת אורט- רוצה להיות הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים?
לימודי הנדסאים
הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
לימודי הנהלת חשבונות