מחפשים מידע על לימודי הנדסאים?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

הנדסאי עיצוב תעשייתי

ריכזנו עבורכם את כל המוסדות הרלוונטיים לתחום הנדסאי עיצוב תעשייתי.
אם ברצונכם לפנות ישירות למוסדות הלימוד, סמנו את אילו שברצונכם לקבל מהם מידע.
המידע שיתקבל יאפשר לכם לערוך השוואה בין המסלולים השונים.

מידע נוסף

לימודים לתואר הנדסאי נלמדים במגוון מגמות לימוד שונות, בהן גם מגמת עיצוב תעשייתי. לימודי הנדסאים לעיצוב תעשייתי מיועדים להכשיר את הלומדים לעסוק כהנדסאי עיצוב תעשייתי ולהקנות להם כלים ומיומנויות חשובות על מנת לעסוק בתחום במסגרות שונות. קיימים מוסדות לימודים שונים ברחבי הארץ אשר מציעים לימודים לתואר הנדסאי במגמת עיצוב תעשייתי. בדרך כלל נמשכים הלימודים כשנתיים.

במסגרת עבודתם המעצבים התעשייתיים מעצבים או משפרים מוצר קיים. המעצב התעשייתי מלווה את המוצר בכל שלב, החל מתכנונו ועד למכירתו ולשימוש בו. העיצוב מתבצע תוך מחשבה על צרכיו של הלקוח עבורו מתבצעת העבודה, לקיחה בחשבון של קהל היעד וכן מתן התייחסות להיבטים שיווקיים, כלכליים וטכנולוגיים. במהלך עבודתם עושים מעצבים תעשייתיים שימוש בדמיון וידע מתחומים נרחבים במטרה ליצור מוצר חדש או לשפר את המוצר הקיים. לימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי מקנים לסטודנט ידע בנושאים מגוונים ובמסגרת הלימודים ניתן ללמוד על תולדות האמנות והעיצוב, הנדסת אנוש, תהליכי ייצור, שיווק ותמחיר ונושאים נוספים. כמו כן כוללים הלימודים רכישת ידע בעבודה עם תוכנות עיצוב שונות.

הלימודים מיועדים להקנות לסטודנטים מיומנויות רבות וכלים חשובים לעיסוק בתחום. כמו כן הלימודים מנסים להעניק לסטודנטים צורת חשיבה שונה וייחודית בעזרתה יוכלו לעצב מוצרים שונים ומקוריים. מסיימי לימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי יקבלו דיפלומה מטעם מה"ט שעימה יוכלו להירשם בפנקס ההנדסאים. לאחר הלימודים יוכלו הבוגרים להשתלב במגוון מסגרות שונות כמו משרדי עיצוב, חברות וארגונים שונים וכן בעבודה כעצמאיים.

הלימודים מיועדים להקנות לסטודנטים כלים וידע נרחב במגוון נושאים. במהלך הלימודים יוכלו הסטודנטים לרכוש ידע עיוני ומעשי שיוכל לסייע להם בעיסוק בתחום לאחר הלימודים. המתעניינים בלימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי יוכלו לבדוק אילו מוסדות לימודים מציעים לימודים בתחום זה.  

   
תחומים בהנדסאי עיצוב תעשייתי
הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
הנדסאי אדריכלות
לימודי ערב הנדסאי
בית ספר הנדסאים
תעודת הנדסאי
הנדסאי אלקטרוניקה
הנדסאי מכונות
רישום הנדסאים
תואר הנדסאי
הנדסאי
הנדסאי בניין
הנדסאי עיצוב
הנדסאי תקשורת חזותית
הנדסאי ביו טכנולוגיה
הנדסאי כימיה
הנדסאים להוראה
הנדסאים תעשיה וניהול
השתלמות הנדסאים
לימודי הנדסאים
הנדסאי מחשבים
הנדסאי תוכנה
הנדסאי חשמל
הנדסאי תעשייה
הנדסאי רכב
מכללות הנדסאים
מסלול הנדסאים
קדם הנדסאים
לימודי הנדסאים
בתי ספר להנדסאים
הנדסאי מיכשור ובקרה
הנדסאי מכרוניקה
השלמה מהנדסאי לתואר ראשון
הנדסאי תעשיה וניהול
לימודי הנדסאים
לימודי הנדסאי סביבה
הנדסאי אבטחת איכות
הנדסאי חקלאות
הנדסאי סאונד
חולם להיות הנדסאי
הנדסאי חשמל- אודות הדיפלומה ואפשרויות התעסוקה
הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
דיפלומת הנדסאי במכללת אורט- רוצה להיות הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים?
לימודי הנדסאים
הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
לימודי הנהלת חשבונות