מחפשים מידע על לימודים?
רוצים שמוסדות הלימוד יפנו אליכם?

הגעתם למקום הנכון – בצעד אחד פשוט אתם מתמקדים על המקצוע והמסלול המתאימים לכם. משאירים לנו פרטים על המקצוע המבוקש, אנו עושים את העבודה הקשה ומוסדות הלימוד הרלוונטיים יפנו אליכם עם כל התשובות.

לקבלת פנייה ממוסדות הלימוד הרלוונטיים  לחצ/י פה

השאירו שם וטלפון ונציג מטעמינו יחזור אליכם עם כל הפרטים שצריך.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם טלפונית


מיקוד בגרות

מחכים למבחן הבגרות במתמטיקה הקרב ובא? האם אתם סגורים במאה אחוז על החומר עליו תישאלו במבחן הבגרות? במידה ולא חשוב כי תוודאי בטרם המבחן מה המיקוד המדויק למבחן הבגרות עליו תיבחנו אוטוטו. לקראת המבחן מפרסם משרד החינוך את רשימת הנושאים המדויקת אשר עליהם תבחנו במבחן הבגרות המדובר וזאת לצד רשימת נושאי לימוד אשר ייתכן ואותם למדתם, אך נבחרו השנה שלא להופיע במבחן הבגרות. התמקדות נכונה בחומר הצפוי להישאל במבחן, יכולה לשפר את סיכוייכם להצליח במבחן הבגרות. רבים מהתלמידים נוטים לבחור מתוך רשימת המיקוד למבחן את הנושאים אשר אותם הם יודעים יותר טוב משאר הנושאים, אקט זה יכול של סינון החומר והימור לקראת הבחינה מסכן חלק נכבד מהתלמידים אשר יכולים לגלות במבחן חומרי לימוד רבים אשר עליכם כלל לא התכוננו.

במידה ואתם אכן מתכוננים להבחן אוטוטו בבחינת הבגרות ובמידה ועדיין לא דאגתם לעבור על רשימת המיקוד למבחן הבגרות המדובר, אנא בדקו באתר יורם את רשימת המיקוד המדויקת והנכונה לקראת מבחן הבגרות. רשימת המיקוד העדכנית מפורסמת בדרך כלל גם באתרי האינטרנט השונים של משרד החינוך ברשת האינטרנט. שימו לב כי רשימת המיקוד המתפרסמת ברשת האינטרנט מתייחסת אך ורק לשנת הלימודים הנוכחית ולתאריך הבחינה המדויק (בהתאם לשינויים בין מבחן חורף לבין מבחן הקיץ), הרי בכל שנה רשימת המיקוד משתנה בהתאם להחלטות משרדי החינוך והמפקחים האחראים.

מידע נוסף על לימוד בגרויות
מקצועות לימוד
בגרות בהיסטוריה בגרות בספרות בגרות בגיאוגרפיה בגרות באנגלית בגרות במתמטיקה
בגרות באזרחות בגרות בביולוגיה בגרות בפיזיקה בגרות בכימיה בגרות בתנך
בגרות בלשון בגרות בהבעה בגרות בפסיכולוגיה בגרות בסוציולוגיה בגרות במדעי החברה
בגרות בכלכלה בגרות במחשבים בגרות בהבעה בגרות בצרפתית בגרות בערבית
בגרות במדעי החברה
תעודת הבגרות
מיקוד בגרויות
נושאים נוספים
הקלות לבגרות ספרי הבגרות
בתי ספר לבגרויות
זיו כספי אנקורי