מחפשים מידע על לימודים?
רוצים שמוסדות הלימוד יפנו אליכם?

הגעתם למקום הנכון – בצעד אחד פשוט אתם מתמקדים על המקצוע והמסלול המתאימים לכם. משאירים לנו פרטים על המקצוע המבוקש, אנו עושים את העבודה הקשה ומוסדות הלימוד הרלוונטיים יפנו אליכם עם כל התשובות.

לקבלת פנייה ממוסדות הלימוד הרלוונטיים  לחצ/י פה

השאירו שם וטלפון ונציג מטעמינו יחזור אליכם עם כל הפרטים שצריך.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם טלפונית


הקלות לבגרות

כיום קיימת התייחסות מיוחדת ואף בתי ספר מיוחדים לתלמידים בעלי לקות כלשהי בלמידה או הפרעות קשב וריכוז. כיום ישנן תוכניות אשר מתאימות לכל אחד ואחת מכם על מנת לעזור לכם לסלול את הדרך הטובה ביותר להצלחה ולקבלת תעושת הבגרות שלכם. גם בהגיעכם להבחן בבחינות הבגרות השונות ישנן הקלות של זמן ושל ניסוחי שאלות אשר יכולים לעזור לכם ולתת לכם יתרון משמעותי על כל שאר הנבחנים כך שהציון שלכם יהיה בהתאם ליכולות שלכם ולהישגים האישיים שלכם. ההקלות יכולות לבוא לידי ביטוי בכמה דרכים ואף מגיעות לתלמידים שונים. ההקלות ניתנות לתלמידים עקב אבחון באחד מהמרכזים לאבחון ליקויי למידה ואף נשלחות מייד אל משרד החינוך להתבוננות ולהמשך הטיפול. ההקלות יכולות להיות הקלות של תוספת זמן, הפסקה בין מבחן למבחן, הקראה והבחנות בעל פה, ואף צמצום שאלות במקרה הצורך.

גם לעולים חדשים יש הקלות מסויימים אשר כוללות בין היתר הבחנות בשפה זרה, ולמידה יותר אינטנסיבית לבגרות על יד שיערי תגבור אשר נמצאים כמעט בכל בית ספר. אין זה בושה להיות תלמיד בעל ליקוי למידה או בעל הפרעות קשב וריכוז. ההיפך הוא הנכון כמעט ל90% מהאוכלוסיה יש הפרעות קשב וריכוז אך רובם אינם יודעים על כך! מחקרים מראים כי אבחון הבעיה בזמן המתאים יעזור לכל תלמיד בבחינת הבגרות שלנו ואף ייתן לו את ההזדמנות להגיע לבגרות מוכן, ולבצע אותה על הצד הטוב ביותר. מורים רבים מתורגלים כיצד להתמודד עם תלמידים בעלי לקויות למידה ומה אפשר לעשות כדי לעזור להם. כיום תופעות כאלה אינן שכיחות וקיימת תשומת לב רבה אל אותם תלמידים אשר זקוקים לעזרה מיוחדת. אז אם גם אתה מרגיש כי אינך ממצה את היכולות שלך, קשה לך להתרכז ואינך עומד בקצב של הכיתה פנה עוד היום אל מרכזי הפרעות הלמידה לקבלת ייעוץ מתאים. 


מידע נוסף על לימוד בגרויות
מקצועות לימוד
בגרות בהיסטוריה בגרות בספרות בגרות בגיאוגרפיה בגרות באנגלית בגרות במתמטיקה
בגרות באזרחות בגרות בביולוגיה בגרות בפיזיקה בגרות בכימיה בגרות בתנך
בגרות בלשון בגרות בהבעה בגרות בפסיכולוגיה בגרות בסוציולוגיה בגרות במדעי החברה
בגרות בכלכלה בגרות במחשבים בגרות בהבעה בגרות בצרפתית בגרות בערבית
בגרות במדעי החברה
תעודת הבגרות
מיקוד בגרויות
נושאים נוספים
הקלות לבגרות ספרי הבגרות
בתי ספר לבגרויות
זיו כספי אנקורי