מחפשים מידע על לימודים?
רוצים שמוסדות הלימוד יפנו אליכם?

הגעתם למקום הנכון – בצעד אחד פשוט אתם מתמקדים על המקצוע והמסלול המתאימים לכם. משאירים לנו פרטים על המקצוע המבוקש, אנו עושים את העבודה הקשה ומוסדות הלימוד הרלוונטיים יפנו אליכם עם כל התשובות.

לקבלת פנייה ממוסדות הלימוד הרלוונטיים  לחצ/י פה

השאירו שם וטלפון ונציג מטעמינו יחזור אליכם עם כל הפרטים שצריך.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם טלפונית


בגרות במחשבים

בשל התפתחות ענף ההיי טק בישראל והעובדה שלכל חברה שמכבדת את עצמה ישנם מחשבים אשר דורשים מבעל העסק ידע והתמחות, מקצוע המחשבים הינו מקצוע מבוקש מאד בבחינת הבגרות ואף נלמד בהיקף שונה של יחידות לימוד בין בית ספר למשנהו. עולם ההי טק משפיע על הדור הצעיר וזאת ניתן לראות באחוז הניגשים לבחינת הבגרות במדעי המחשב. בחינה זו עדיין נשארת בגדר רשות בלבד אך אין ספק שתופסת מקום חשוב בין אלה שרוצים להבחן בה ולדעת את רזי הקופסא המרובעת. בחינה זו הינה בהיקף שונה יש יחידות לימוד. ישנם בתי ספר אשר מציעים רמה של 5 יחידות לימוד וישנם בתי סםר אשר מציעים רמה של 11 יחידות לימוד. כל זאת משתנה כאמור בהתאם להכשרה ולמורים של אותו בית ספר. בחינה זו היא בחינה מרתקת ולמידת המקצוע מקנה לתלמיד כלים להתמודדות עם מחשבים בעתיד ואף פותחת בפניו את הדלת אל עולם המחשבים.

 בגרות 5 יח'ל במדעי המחשב מורכבת משלוש בחינות בגרות, כך: האחת, בהיקף של שתי יחידות לימוד, בנושא יסודות מדעי המחשב בסביבת JAVA , השנייה 1 יח'ל בנושא תכנות בסביבת האינטרנט והשלישית, 2 יחידות לימוד בנושא עיצוב תוכנה ותורת המחשב. בגרות זו הינה מעניינת ומרתקת מאד ואף מוצעת לסטודנטים אשר רוצים להכנס לעולם המחשביםומעוניינים לעשות את הבחינה באופן אקסטרני ולהתחיל את דרכם בעולם המחשבים. אז אם גם אותך מעניין תחום המחשבים או אם גם לך יש שאיפות לגדול ולהתפתח בתחום ההיי טק אשר פורץ גבולות מידי יום, הגעת למקום הנכון! כנראה שבחינת הבגרות במחשבים הינה החינה בשבילך. בחינה אשר תעזור לך באופן חד משמעי לשפר את הציון הסופי שלך ותקפיד לך את ממוצע הבגרויות במספר נקודות לא מבוטל. אם יש לך עוד שאלות בנושא או התלבטויות כאלה ואחרות צור עמנו קשר באתר יורם לימודים

מידע נוסף על לימוד בגרויות
מקצועות לימוד
בגרות בהיסטוריה בגרות בספרות בגרות בגיאוגרפיה בגרות באנגלית בגרות במתמטיקה
בגרות באזרחות בגרות בביולוגיה בגרות בפיזיקה בגרות בכימיה בגרות בתנך
בגרות בלשון בגרות בהבעה בגרות בפסיכולוגיה בגרות בסוציולוגיה בגרות במדעי החברה
בגרות בכלכלה בגרות במחשבים בגרות בהבעה בגרות בצרפתית בגרות בערבית
בגרות במדעי החברה
תעודת הבגרות
מיקוד בגרויות
נושאים נוספים
הקלות לבגרות ספרי הבגרות
בתי ספר לבגרויות
זיו כספי אנקורי