מחפשים מידע על לימודים?
רוצים שמוסדות הלימוד יפנו אליכם?

הגעתם למקום הנכון – בצעד אחד פשוט אתם מתמקדים על המקצוע והמסלול המתאימים לכם. משאירים לנו פרטים על המקצוע המבוקש, אנו עושים את העבודה הקשה ומוסדות הלימוד הרלוונטיים יפנו אליכם עם כל התשובות.

לקבלת פנייה ממוסדות הלימוד הרלוונטיים  לחצ/י פה

השאירו שם וטלפון ונציג מטעמינו יחזור אליכם עם כל הפרטים שצריך.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם טלפונית


בגרות בצרפתית

בחינת הבגרות בצרפתית הינה בחינת רשות בלבד וצרפתית הינה אחת מהשפות הזרות שניתן להבחן בהן כבחינת בגרות. בין היתר ניתן להבחן ברוסית, בערבית וכדומה. בחינה זו היא איננה נחשבת קשה ובדרך כלל מי שנבחן בה הוא דובר השפה מהבית או בעל זיקה לשפה. ישנם אנשים בעלי מיומנויות למידה של שפות אחרות, שלמידת השפה הצרפתית תבוא להם בקלות ולכן כדאי להם לגשת לבגרות בצרפתית על מנת להעלות את ממוצע הבגרויות הסופי שלהם. ניתן להבחן בבחינת הבגרות בצרפתית בכמה רמות. ניתן להבחן אפילו ברמה של יחידת לימוד אחת, אשר לא נחשבת קלה בכלל מכוון שהיא כוללת ארבעה חלקים בנושאים שונים כגון: אנסין, קטע בו מובאות מודעות שונות ואחר כך יש שאלות על המודעות הללו, חלק אשר כולל תרגילי דקדוק ולשון, וחלק אחרון שהוא מעט שונה וכולל שאלות על תרבות צרפת. אין ספק שלבחינה זו צריך להתכונן טוב!

לחזקים יותר בשפה אשר מועניינם להבחן ברמה מעט יותר גבוהה יש אפשרות להבחן ברמה של 3 יחידות לימוד, 4 יחידות לימוד, ו5 יחידות לימוד. הבחינות מעט שונות במתכונת בו הן מובאות. בחינה בהיקף של 3 יחידות לימוד אשר כוללת את היחידה הראשונה ואחר כך עוד 2 יחידות אשר בהן החלק הראשון הוא אנסין ושאלות הבנה החלק השני הינו דקדוקי לשון והחלק השלישי הינו שכתובי לשון. בחינה של 4 יחידות לימוד מורכבת מהבחינה של 3 יחידות לימוד ועוד שאלון אחד בשלושה חלקים אשר כולל אנסין ולאחר מכן שאלות על הקטע, שאלה מורחבת כללית, ועוד דקדוקי לשון. החלק של 5 יחידות הלימוד כולל בתוכות את 4 יחידות הלימוד ועוד יחידה אחת אשר כוללת אנסין ואחר כך שאלות הבנה על הקטע ועוד שני קטעים ספרותיים אשר נלמדים במהלך שיעורי הצרפתית ומובאים מתוך רשימה של שישה טקסטים לנבחן.


מידע נוסף על לימוד בגרויות
מקצועות לימוד
בגרות בהיסטוריה בגרות בספרות בגרות בגיאוגרפיה בגרות באנגלית בגרות במתמטיקה
בגרות באזרחות בגרות בביולוגיה בגרות בפיזיקה בגרות בכימיה בגרות בתנך
בגרות בלשון בגרות בהבעה בגרות בפסיכולוגיה בגרות בסוציולוגיה בגרות במדעי החברה
בגרות בכלכלה בגרות במחשבים בגרות בהבעה בגרות בצרפתית בגרות בערבית
בגרות במדעי החברה
תעודת הבגרות
מיקוד בגרויות
נושאים נוספים
הקלות לבגרות ספרי הבגרות
בתי ספר לבגרויות
זיו כספי אנקורי