מחפשים מידע על לימודים?
רוצים שמוסדות הלימוד יפנו אליכם?

הגעתם למקום הנכון – בצעד אחד פשוט אתם מתמקדים על המקצוע והמסלול המתאימים לכם. משאירים לנו פרטים על המקצוע המבוקש, אנו עושים את העבודה הקשה ומוסדות הלימוד הרלוונטיים יפנו אליכם עם כל התשובות.

לקבלת פנייה ממוסדות הלימוד הרלוונטיים  לחצ/י פה

השאירו שם וטלפון ונציג מטעמינו יחזור אליכם עם כל הפרטים שצריך.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם טלפונית


בגרות בספרות

אם אתם חולמים על שירה פואטית, לא מפסיקים לדמיין מה היה בתקופתו של ש"י עגנון או של רבי נחמן ביאליק ובנוסף תעודת הבגרות שלכם לא משהו בכלל, הגעתם למקום הנכון! בגרות בספרות- כנראה שזאת התשובה לכל הבעיות שלכם. בגרות בספרות אמנם היא לא בגרות קלה, או שכן, אף אחד לא ממש החליט לגבי זה, וזה כל הקטע. או שאפשר לאהוב את המקצוע או שאפשר לשנוא אותו עד מוות אבל האמת היא שלטובים מבנינו, בגרות בספרות ושיפור הציון זה הפתרון הטוב ביותר להצלחה. בגרות זו נלמדת ברוב בתי הספר ברמה של שתי יחידות לימוד כאשר תמיד קיימת האפשרות ,להרחיב" את יחידות הלימוד לרמה של 5 יחידות לימוד כאשר החומר הנלמד במקרה זה יהיה הרבה יותר מורכב ורחב מאד. הלמידה לבגרות זו היא איננה קלה והחומר הנלמד במהלך הלמידה הוא אינו פשוט. תוך הבנה עמוקה של מה שנלמד רבים וטובים הצליחו ויצליחו להעלות את ציונים בבחינת בגרות זו

אז מה כוללת בחינה זו? בעקרון בגלל השינוי המהותי בין שנה לשנה בחומר משתנה ויותר מכך, רוב בתי הספר התיכוניים לא מלמדים את אותו החומר מכוון שאפשרות הבחירה במקצוע זה רבה היא. אך עד היום נוכחנו לדעת כי בחינת הבגרות כוללת בין היתר: שירה, סיפורים קצרים, יצירות דרמה, רומנים, נובלות, ובנוסף קיים קטע אן-סין בו על הנבחן לנתח את הקטע בעזרת הכלים שלמד בנוגע לניתוח קטעים ולהסקת מסקנות נכונות ובעזרת כושר הביטוי שלו עליו להעלות זאת על הכתוב. כאשר מדובר בבחינה של 5 יחידות לימוד מתווסף תוכן והוא כולל בין היתר: יצירות נוספות מהעולם כגון שייקספיר, נובלות, האודיסאה, דון קישוט וכדומה. קטעים אלה בנוסף לסיפורים ולקטעים הנלמדים בבתי הספר התיכוניים מקנים לנבחןידע נרחב בתחום הספרות והסיפורת. לקבלת מידע נוסף פנה לאתר יורם לימודים, והתייעץ עם המומחים שלנו בפורומים הרלוונטיים בנוגע לכך.

מידע נוסף על לימוד בגרויות
מקצועות לימוד
בגרות בהיסטוריה בגרות בספרות בגרות בגיאוגרפיה בגרות באנגלית בגרות במתמטיקה
בגרות באזרחות בגרות בביולוגיה בגרות בפיזיקה בגרות בכימיה בגרות בתנך
בגרות בלשון בגרות בהבעה בגרות בפסיכולוגיה בגרות בסוציולוגיה בגרות במדעי החברה
בגרות בכלכלה בגרות במחשבים בגרות בהבעה בגרות בצרפתית בגרות בערבית
בגרות במדעי החברה
תעודת הבגרות
מיקוד בגרויות
נושאים נוספים
הקלות לבגרות ספרי הבגרות
בתי ספר לבגרויות
זיו כספי אנקורי