מחפשים מידע על לימודים?
רוצים שמוסדות הלימוד יפנו אליכם?

הגעתם למקום הנכון – בצעד אחד פשוט אתם מתמקדים על המקצוע והמסלול המתאימים לכם. משאירים לנו פרטים על המקצוע המבוקש, אנו עושים את העבודה הקשה ומוסדות הלימוד הרלוונטיים יפנו אליכם עם כל התשובות.

לקבלת פנייה ממוסדות הלימוד הרלוונטיים  לחצ/י פה

השאירו שם וטלפון ונציג מטעמינו יחזור אליכם עם כל הפרטים שצריך.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם טלפונית


בגרות במתמטיקה

הבגרות במתמטיקה נחשבת לרבים כבגרות הכי קשה בבית הספר התיכון. רבים הם אלה שלא ניחנו בכישורים מתמטיים ולכן בגרות זו אשר הינה בגרות חובה נחשבת מעט קשה. מתמטיקה כמקצוע בדרך כלל מזוהה עם המורה הכי מעצבנת בבית הספר או הכי רעה, כזו שעושה דווקא והכל כדי להכשיל אותך ובשל חוסר האהדה למקצוע אין הרבה שעושים את הבגרות במתמטיקה ברמה של 5 יחידות לימוד אלא נשאירם בטווח של ה3-4 יחידות לימוד. אין ספק שכיום המצב שונה מעט, מתמטיקה הינו מקצוע אשר רבים מבצעים בו בחינת בגרות נוספת וזאת מכוון שהכלים אשר ניתנים בבתי ספר אקסטרניים הם טובים מאד והופכים את בחינת הבגרות לקלה עבור רובנו, אפילו ברמה של 5 יחידות. אין ספק שמתמטיקה זה מקצוע שמצריך תרגול רב, מה שלא רובנו רוצים לעשות בזמן התיכון ולכן אם ברצונך להשלים או לשפר את בגרות זו הינך יכול לפנות אל אחד מבתי הספר האקסטרניים אשר מציעים את שירותיהם.

כמעט את כל מי שתשאלו תקבלו דעה שלילית על הלמידה לבגרות במתמטיקה ותלמידים רבים יגדירו את בגרות זו כ"סיוט". הבגרות מורכבת מנושאים שונים בניהם אלגברה וגיאומטריה וניתן לומר כי נושאים אלו משמשים מתמטיקאים ופיזיקאים רבים, דבר אשר לא מתאים לתלמידי התיכון אשר חושבים רק עם ים ומסיבות. אך אין ברירה כשמוסדות הלימוד העל-אקדמאים באשר הם דורשים תעודת בגרות מלאה כשמתמטיקה אחד מהקריטריונים לקבלה, ועדיף גם ברמת לימוד של 4-5 יחידות. מעטים המקצועות אשר יקבלו את תלמידיהם שלומדים מתמטיקה ברמה של 3 יחידות לימוד. אין ספר שמתמטיקה זו השקעה, אך השקעה שמשתלמת. למרות שאין זה משנה כים מכוון שניתן להשלים או לשפר את תעודת הבגרות, בזמן התיכון עדיף להשקיע במתמטיקה, והסיבה העיקרית היא אצל רובנו- זה כדי להפטר מזה כמה שיותר מהר. שיהיה בהצלחה!


מידע נוסף על לימוד בגרויות
מקצועות לימוד
בגרות בהיסטוריה בגרות בספרות בגרות בגיאוגרפיה בגרות באנגלית בגרות במתמטיקה
בגרות באזרחות בגרות בביולוגיה בגרות בפיזיקה בגרות בכימיה בגרות בתנך
בגרות בלשון בגרות בהבעה בגרות בפסיכולוגיה בגרות בסוציולוגיה בגרות במדעי החברה
בגרות בכלכלה בגרות במחשבים בגרות בהבעה בגרות בצרפתית בגרות בערבית
בגרות במדעי החברה
תעודת הבגרות
מיקוד בגרויות
נושאים נוספים
הקלות לבגרות ספרי הבגרות
בתי ספר לבגרויות
זיו כספי אנקורי