מחפשים מידע על לימודים?
רוצים שמוסדות הלימוד יפנו אליכם?

הגעתם למקום הנכון – בצעד אחד פשוט אתם מתמקדים על המקצוע והמסלול המתאימים לכם. משאירים לנו פרטים על המקצוע המבוקש, אנו עושים את העבודה הקשה ומוסדות הלימוד הרלוונטיים יפנו אליכם עם כל התשובות.

לקבלת פנייה ממוסדות הלימוד הרלוונטיים  לחצ/י פה

השאירו שם וטלפון ונציג מטעמינו יחזור אליכם עם כל הפרטים שצריך.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם טלפונית


בגרות במדעי החברה

מדעי החברה הינו מקצוע בחירה לבחינת הבגרות אשר יש אפשרות להבחן בו אך אין זאת חובה אלא כמקצוע רשות בשביל כאלה שרוצים לשפר ולתת עוד דחיפה לממוצע הבגרות הסופי שלהם. בגרות במדעי החברה הינה בגרות מאד מעניינת ומרתקת והיא עוסקת יותר בפן ההומני של הלימודים. הלמידה של בגרות זו משלבתבעיקר תכנים של הסביבה והחברה ובמסגרת בגרות זו ניתן לשלב בין כמה מקצועות בין היתר בין פסיכולוגיה, סוציולוגיה, כלכלה, מנהל עסקים, מדעי המדינה ועוד. כל זרת ברמה של 2-3 יחידות לימוד כך שהשילוב בין שני המקצועות ישלים ל5 יחידות לימוד מה שייתן בונוס רב נקודות אל תעודת הבגרות שלך וישאיר אותך עם תעודת בגרות נפוחה בנקודות. אם כך אין זה סוד שבחירה במקצוע מדעי החברה כמקצוע בחירה שיזניק לך את תעודת הבגרות, תהיה בחירה חכמה אשר תקנה לך בעתיד עוד יתרון בכניסה אל המכללה או האוניברסיטה המבוקשת.

בחינת הבגרות במדעי החברה תהיה מורכבת מ2 יחידות בכל מקצוע (סוציולוגיה, פסיכולוגיה וכדומה) ועוד יחידה אחת אשר תהיה יחידת מחקר ותהיה בעלת תכנים אותם יחקור התלמיד ובעזרתם יגיע למסקנות ולהשערות כאלה ואחרות, אשר ישלימו לו את בחינת הבגרות במקצוע זה ואת הציון בה. הנושאים הנרחבים הנלמדים בבחינת בהגרות במדעי החברה יהיו בין היתר: בסציולוגיה- ישימו דגש על תרבויות בעולם, קבוצה, נורמות, חיברות, משפחה, ושינויים חברתיים. בפסיכולוגיה- ישימו דגש על למידת תאוריות כגון: התאוריה של פרויד, הפסיכולוגיה כמדע, הנעה וריגוש, לחץ, אישיות ותפקידי מין. הבחינת בכלכה תכלול בין היתר- משק בכללי והמשק בישראל, בנקים, תפקידם ואחריותם, מסחר, הון ופונקיות השיווק, הביקוש וההיצע. אין ספק שבחינה זו הינה מורכבת ולא מתאימה לכל אחד אך אם אינך בטוח פנה אל אתר הלימודים של יורדם ודבר איתנו בפורום. יחד נקבל החלטה.

מידע נוסף על לימוד בגרויות
מקצועות לימוד
בגרות בהיסטוריה בגרות בספרות בגרות בגיאוגרפיה בגרות באנגלית בגרות במתמטיקה
בגרות באזרחות בגרות בביולוגיה בגרות בפיזיקה בגרות בכימיה בגרות בתנך
בגרות בלשון בגרות בהבעה בגרות בפסיכולוגיה בגרות בסוציולוגיה בגרות במדעי החברה
בגרות בכלכלה בגרות במחשבים בגרות בהבעה בגרות בצרפתית בגרות בערבית
בגרות במדעי החברה
תעודת הבגרות
מיקוד בגרויות
נושאים נוספים
הקלות לבגרות ספרי הבגרות
בתי ספר לבגרויות
זיו כספי אנקורי