מחפשים מידע על לימודים?
רוצים שמוסדות הלימוד יפנו אליכם?

הגעתם למקום הנכון – בצעד אחד פשוט אתם מתמקדים על המקצוע והמסלול המתאימים לכם. משאירים לנו פרטים על המקצוע המבוקש, אנו עושים את העבודה הקשה ומוסדות הלימוד הרלוונטיים יפנו אליכם עם כל התשובות.

לקבלת פנייה ממוסדות הלימוד הרלוונטיים  לחצ/י פה

השאירו שם וטלפון ונציג מטעמינו יחזור אליכם עם כל הפרטים שצריך.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם טלפונית


בגרות בגיאוגרפיה

בגרות בגיאוגרפיה נחשבת לאחת מהבגרויות הקלות שניתן לעשות בזמן קצר כדי לשפר את ממוצע הבגרויות הסופי שלך. בשל סיבה זו רבים ממסיימי התיכון שתעודת הבגרות שלהם לא מוצאת חן בעיניהם מסיבה כזאת או אחרת מוצאים לנכון לגשת ולעשות בגרות נוספת בגיאוגרפיה ברמה של 5 יחידות לימוד וזאת מכוון שכאמור, הבגרות הינה קלה, ניתן ללמוד את החומר במהרה באחד ממכוני ההכנה לבגרות האקסטרניים ברחבי הארץ, ובגרות בהיקף של 5 יחידות לימוד, לא משנה באיזה מקצוע, תקנה לתלמיד את הבונוס המגיע לו ועקב כך גם שיפור משמעותי בתעודת הבגרות שלו. עקב כך רבים התלמידים אשר מבצעים את בחינת הבגרות בגיאוגרפיה לאחר שסיימו את התיכון וחסרות להם נקודות לתעודת הבגרות בה הם חפצים. עם זאת ניתן גם להבחן בגיאוגרפיה בהיקף של 2 יחידות לימוד ובכך לענות על הדרישות לקבלת תעודת בגרות מלאה.

בגרות בגיאוגרפיה קלה היא והיא מכילה בין היתר את התכנים הבאים: גיאולוגיה, אקלים ומושגי יסוד אחרים, המזרח התיכון, גיאוגרפיה של ארץ ישראל ומפה גיאוגרפית של ארץ ישראל, ארצות הברית, מערב אירופה לקראת המאה ה21, העולם המתפתח ומדינות עולם שלישי, גיאוגרפיה עירונית, גיאוגרפיה כלכלית, גיאומורפולוגיה, וניתוח מפות באטלס. הבחינה אשר בהיקף של 5 יחידות לימוד הינה ניתנת בשלושה חלקים. החלק הראשון יהיה מורכב מהנושאים הבאים: ישראל ומזרח תיכון. החלק השני יהיה מורכב מהנושאים הבאים: חבל שלא נלמד. החלק השלישי יהיה מורכב מהנושאים הבאים: גיאוגרפיה חבלית ונושאית. כמובן שאטלס יהיה עם הנבחן בזמן הבחינה דבר שמקל מאד על הנבחן ומאפשר לו להשתמש בחומרי עזר מתאימים. במידה ויש לך שאלות נוספות בנושא או אם ברצונך לדעת איזה מקצוע בגרות הכי מתאים לך להשלים צור עימנו קשר באתר יורם לימודים.

מידע נוסף על לימוד בגרויות
מקצועות לימוד
בגרות בהיסטוריה בגרות בספרות בגרות בגיאוגרפיה בגרות באנגלית בגרות במתמטיקה
בגרות באזרחות בגרות בביולוגיה בגרות בפיזיקה בגרות בכימיה בגרות בתנך
בגרות בלשון בגרות בהבעה בגרות בפסיכולוגיה בגרות בסוציולוגיה בגרות במדעי החברה
בגרות בכלכלה בגרות במחשבים בגרות בהבעה בגרות בצרפתית בגרות בערבית
בגרות במדעי החברה
תעודת הבגרות
מיקוד בגרויות
נושאים נוספים
הקלות לבגרות ספרי הבגרות
בתי ספר לבגרויות
זיו כספי אנקורי