מחפשים מידע על לימודים?
רוצים שמוסדות הלימוד יפנו אליכם?

הגעתם למקום הנכון – בצעד אחד פשוט אתם מתמקדים על המקצוע והמסלול המתאימים לכם. משאירים לנו פרטים על המקצוע המבוקש, אנו עושים את העבודה הקשה ומוסדות הלימוד הרלוונטיים יפנו אליכם עם כל התשובות.

לקבלת פנייה ממוסדות הלימוד הרלוונטיים  לחצ/י פה

השאירו שם וטלפון ונציג מטעמינו יחזור אליכם עם כל הפרטים שצריך.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם טלפונית


בגרות בביולוגיה

הבגרות בביולוגיה הינה בין הבגרויות הכי מעניינות שמשרד החינוך מציע לנו ללמוד. בגרות זו הינה בגרות מאד מורכבת אך עם זאת בגרות מאד מעניינת ומסקרנת אשר תמיד יהיה לך טעם של עוד! אמנם בגרות זו היא איננה חובה וברוב בתי הספר נלמדת בעיקר עד כיתה י' אך הלומדים אותה הם ברי מזל באופן יוצא דופן וזאת מכוון שהם זוכים ללמוד לדעת ולהבין את פלאי הטבע הגדולים ביותר שאפשר לדעת!
בגרות זו הינה מרתקת מאד, ואת הלימודים העיוניים משלימים הלימודים המעשיים אשר מקנים לך מלבד לידע התיאורתי גם ידע מעשי בנושא אשר פותחים בפנייך את העולם הרחב של טבע, מדע וביולוגיה.
הלימודים לביולוגיה הינם לימודי מחקר לרוב, והן בחונות את הפן התיאורתי של כל מיני ניסויים ונושאים מחקריים וכן את הפן המדעי תוך שימת דגש בין היתר, על סוגיות אתיות חברתיות. אם כן אין ספק שביולוגיה הינו המקצוע הכי מרתק שיש כיום.

בחינת הבגרות בביולוגיה כוללת בין היתר את הנושאים הבאים: מבוא לביולוגיה של האדם, אקולוגיה, מערכת ההובלה, התא, רבייה, מיקרו אורגניזמים, גלגולי אנרגיה ביצורים חיים, תורשה ואבולוציה, התנהגות בעלי החיים וכדומה. מקצוע זה עובד בד בבד עם מקצועות המחקר של עולמנו כיום ולכן בחינת הבגרות והנושאים בה משתנים משנה לשנה כשם שהנושאים בהם עוסקים המדענים הגדולים של ימנו משתנים מיום ליום ומשעה לשעה. אם ברצונכם לבצע את בחינת הבגרות באופן עיוני ובאוםן משעי קודם כל עליכם לתאם זאת עם בית ספרכם. לאחר מכן יש לפנות אל אחד מבתי הספר האקסטרניים להשלמת החומר העיוני והמעשי. עם השלמת החומר תוכלו לגשת אל בחינת הבגרות המתקיימת בקיץ בלבד. אם אינכם בטוחים או ברצונכם להתייעץ עם מקור מוסמך אשר יוכל לתת לכם מענה באופן ישיר לבעיות וללבטים שלכם פנו לאתר יורם לימודים

מידע נוסף על לימוד בגרויות
מקצועות לימוד
בגרות בהיסטוריה בגרות בספרות בגרות בגיאוגרפיה בגרות באנגלית בגרות במתמטיקה
בגרות באזרחות בגרות בביולוגיה בגרות בפיזיקה בגרות בכימיה בגרות בתנך
בגרות בלשון בגרות בהבעה בגרות בפסיכולוגיה בגרות בסוציולוגיה בגרות במדעי החברה
בגרות בכלכלה בגרות במחשבים בגרות בהבעה בגרות בצרפתית בגרות בערבית
בגרות במדעי החברה
תעודת הבגרות
מיקוד בגרויות
נושאים נוספים
הקלות לבגרות ספרי הבגרות
בתי ספר לבגרויות
זיו כספי אנקורי