מחפשים מידע על לימודים?
רוצים שמוסדות הלימוד יפנו אליכם?

הגעתם למקום הנכון – בצעד אחד פשוט אתם מתמקדים על המקצוע והמסלול המתאימים לכם. משאירים לנו פרטים על המקצוע המבוקש, אנו עושים את העבודה הקשה ומוסדות הלימוד הרלוונטיים יפנו אליכם עם כל התשובות.

לקבלת פנייה ממוסדות הלימוד הרלוונטיים  לחצ/י פה

השאירו שם וטלפון ונציג מטעמינו יחזור אליכם עם כל הפרטים שצריך.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם טלפונית


בגרות באנגלית

בחינת הבגרות באנגלית הינה בחינת חובה וללא בחינה זו אין אפשרות לקבל תעודת בגרות מלאה. בחינת הבגרות באנגלית מורכבת בצורה שונה לתלמידים אינטרניים ואקסטרניים. הבחינה לאקסטרניים הינה בחינת בגרות בכתב בלבד ואילו לאינטרניים הבחינה מורכבת מבחינה בכתב ובנוסף בחינה בעל פה. חלוקת הציון הינה 80% לבחינה בכתב ועוד 20% לבחינה בעל פה. הבחינה הינה בעלת מספר יחידות כאשר המינימום בזכאות לתעודת בגרות מלאה הינה 3 יחידות לימוד. מבנה השאלונים הינו מבנה הצבירה. לכל שאלון ינתן ציון עד 100 נקודות ושכלול של שלושת השאלונים יתן את הציון הסופי. בחינת הבגרות באנגלית איננה קשה במיוחד ועל כל אחד לבחור את רמת האגלית המתאימה לו מ3 ועד 5 יחידות לימוד ולהבחן על מנת להוציא את הציון המקסימלי שהוא יכול. ישנו חומר עזר בבחינה והוא מילון אנגלי-אנגלי-אנגלי בלבד! לזכאים להקלות ינתנו הקלות מתאימות.

בחינת הבגרות בהיקף של 3 יחידות לימון כוללת את שלושת השאלונים הראשונים A B C . בחינת הבגרות בהיקף של 4 יחידות לימוד יכלול את השאלונים C D E ובחינת הבגרות בהיקף של 5 יחידות לימוד יכלול את השאלונים האחרונים E F G . רוב השאלונים בכל היחידות יהיו ברמת הבנת הנקרא (ככל שהשאלונים עולים כך גם הרמה עולה) ובנוסך יהיה קטע כתיבה. בדרך כלל קטע הבנת הנקרא יהיה קטע שאותו הנבחן צריך לקרוא ולאחר מכן יצטרך לענות על שאלות הרלוונטיות לקטע. אחר כך יהיה קטע כתיבה בו הנבחן יצטרך להביע את כישורי הכתיבה שלו באנגלית. כאמור שכלול של שלושת השאלונים יתן את הציון המתאים לנבחן. לבחינת הבגרות באנגלית אין חומר של הנבחן לשנן ועליו להביע את הידע שרכש במהלך שנות הלימוד שלו. עם זאת בחנויות הספרים ישנם ספרי תרגול שיכולות לעזור לנבחן ולתת לו הכוונה מתאימה. לקבלת מידע נוסף פנה לאתר יורם לימודים.

מידע נוסף על לימוד בגרויות
מקצועות לימוד
בגרות בהיסטוריה בגרות בספרות בגרות בגיאוגרפיה בגרות באנגלית בגרות במתמטיקה
בגרות באזרחות בגרות בביולוגיה בגרות בפיזיקה בגרות בכימיה בגרות בתנך
בגרות בלשון בגרות בהבעה בגרות בפסיכולוגיה בגרות בסוציולוגיה בגרות במדעי החברה
בגרות בכלכלה בגרות במחשבים בגרות בהבעה בגרות בצרפתית בגרות בערבית
בגרות במדעי החברה
תעודת הבגרות
מיקוד בגרויות
נושאים נוספים
הקלות לבגרות ספרי הבגרות
בתי ספר לבגרויות
זיו כספי אנקורי