מחפשים מידע על לימודים?
רוצים שמוסדות הלימוד יפנו אליכם?

הגעתם למקום הנכון – בצעד אחד פשוט אתם מתמקדים על המקצוע והמסלול המתאימים לכם. משאירים לנו פרטים על המקצוע המבוקש, אנו עושים את העבודה הקשה ומוסדות הלימוד הרלוונטיים יפנו אליכם עם כל התשובות.

לקבלת פנייה ממוסדות הלימוד הרלוונטיים  לחצ/י פה

השאירו שם וטלפון ונציג מטעמינו יחזור אליכם עם כל הפרטים שצריך.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם טלפונית


בגרות באזרחות

בגרויות תמיד היו דבר לא נעים, ללמוד בתיכון עם המורים שאף אחד לא באמת אהב, ולשבת בשיעורים שכל מה שבאמת עובר לך בראש זה איך אתה משתזף על חוץ הים עם כוס בירה והבחורות הכי יפות מתחילות איתך על החוף... אתה בדיוק מסיים לדמיין את הסיטואציה המדהימה הזאת כשהשמש בשקיעה ואתה עובר לכוס בירה הבאה שלך ואז אתה שומע את הצרחות של המורה לאזרחות שמעירה אותך מהחלומות הטובים שלך ומחזירה אותך לכיתה, לבן גוריון ולכל הנושאים הכי לא מעניינים שיש. ועכשיו כמה שנים אחר כך כשאתה רוצה להתקבל לפקולטה לרפואה, רק עכשיו אתה מבין כמה משקל יש לתעודת בגרות שלך. אז בשביל זה אנחנו כאן, כדי לעזור לך ולהגיד לך שזה עוד לא מאוחר מידי ושאת החומר באזרחות ניתן להשלים גם עכשיו אז אין לך מה לדאוג כי אנחנו סידרנו לך הזדמנות שניה לשפר את תעודת הבגרות שלך ולגשת בשנית לבגרות באזרחות.

אז מה בעצם כוללת הבגרות באזרחות? הבגרות באזרחות היא כמו כל הבגרויות והינה בגרות חובה במשרד החינוך על מנת שתוכל להשלים את תעודת הבגרות שלך ולרכוש בגרות מלאה, עלייך להבחן בבחינת הבגרות שלך באזרחות בהיקף של יחידת לימוד אחת כאשר יש אפשרות להבחן בעוד יחידות לימוד במידת בצורך וזאת על מנת לשפר את תעודת הבגרות שלך ולהעלות את הממוצע הסופי. הנושאים הכלליים בבחינתהבגרות באזרחות הם בעיקר: מגילת העצמאות, מדינת ישראלת כמדינה יהודית, דמוקרטיה כרעיון וכיצד זה בא לידי ביטוי במדינת ישראל, המשטר והאזרחות במדינת ישראל, הזכויות של אזרחי מדינת ישראל, חוקה וחוקי היסוד בישראל, הכנסת ותפקידיה במדינת ישראל, הבחירות, הרשויות בישראל- הרשות השופטת, הרשות המחוקקת והרשות המבצעת, ראש הממשלה ותפקידו וכדומה. אז אם הנושאים הללו מעניינים אותך וברצונך לשפר את תעודת הבגרות שלך גש ללמוד ולעשות עוד בגרות באזרחות!

מידע נוסף על לימוד בגרויות
מקצועות לימוד
בגרות בהיסטוריה בגרות בספרות בגרות בגיאוגרפיה בגרות באנגלית בגרות במתמטיקה
בגרות באזרחות בגרות בביולוגיה בגרות בפיזיקה בגרות בכימיה בגרות בתנך
בגרות בלשון בגרות בהבעה בגרות בפסיכולוגיה בגרות בסוציולוגיה בגרות במדעי החברה
בגרות בכלכלה בגרות במחשבים בגרות בהבעה בגרות בצרפתית בגרות בערבית
בגרות במדעי החברה
תעודת הבגרות
מיקוד בגרויות
נושאים נוספים
הקלות לבגרות ספרי הבגרות
בתי ספר לבגרויות
זיו כספי אנקורי